کتاب رازهای کسب درآمد از گوگل ادسنس منتشر شد!

    کتاب رازهای کسب درآمد از گوگل ادسنس

 

آیا مشتاق هستید با کمک بزرگ ترین غول اینترنتی از طریق اینترنت درآمد کسب کنید؟

آیا به دنبال راز های کسب درآمد چند هزار دلاری از طریق گوگل ادسنس هستید؟

 

آیا می خواهید پاسخ سوالات داغ و مهم تان را در مورد کسب درآمد از گوگل همین امروز کشف کنید؟

آیا حوصله ی مراحل پر پیچ و خم را ندارید و می خواهید سایت پرسود تان را در کمتر از چند دقیقه راه اندازی کنید، تا در دنیای وب در دسترس همگان قرار گیرد و درآمد خود را شروع کنید؟

و مهمتر از همه، آیا به دنبال راهنمای گام به گام برای کار با گوگل ادسنس هستید تا شما را از قدم اول که افتتاح حساب تان است تا قدم آخر که نقد کردن چک درآمد تان در ایران است، یاری کند؟

 

 

خبر خوش این است که همین امروز می توانید پاسخ تمامی سوالات خود را در نسخه ی جدید کتاب رازهای کسب درآمد از گوگل ادسنس کشف کنید. بالاخره پس از ۵ سال انتظار، این کتاب آماده شده و همین امروز در اختیار شما برای دانلود قرار گرفته است.

 

 

هدیه رایگان ویژه خود را همین امروز دانلود کنید!

 

--

 

 

۱۰۰ موضوع از پرسود ترین و برجسته ترین موضوعات پردرآمد در گوگل ادسنس که می توانید سایت خود را در این باره ایجاد کنید و از هر کلیک درآمد بالایی کسب کنید.

 

با کمک این لیست می توانید موضوعاتی را که گوگل به شما برای هر کلیک بین ۳ تا ۲۰ دلار سود می دهد، کشف کنید تا وقت خود را روی موضوعات کم ارزش و چند سنتی تلف نکنید و به سراغ زمینه های پرپول بروید.

 

  کتاب رازهای کسب درآمد از گوگل ادسنس  

 

ثبت دامنه و میزبانی وب سایت

اگر شما تا قبل از پایان شهریور ماه ۹۴ کتاب خود را دانلود نمایید، به عنوان هدیه تخفیف اولیه به مناسبت انتشار جدید آن، ۳۰% تخفیف ویژه دریافت می کنید.

 

پس از پایان ماه اول انتشار، قیمت این کتاب به ۶۹/۰۰۰ تومان افزایش پیدا می کند. پس هر چه زودتر کتاب خود را دریافت کنید تا از این هدیه تخفیف ۲۰ هزار تومانی بهرمند شوید!

         

 

           
                

 

 

سوالی دارید یابه خدمات دیگری نیازمندید؟ فقط کافیست با پشتیبانی ایران درآمد تماس حاصل فرمایید. همکاران ما همه روزه آماده ی پاسخ گویی به سوالات شما هستند.

 

    

 

دانلود برای ایرانیان خارج از کشور